adiunkt dydaktyczny

Społeczna Akademia Nauk
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Adiunkt / Profesor
stanowisko dydaktyczne

w zakresie:

ZARZĄDZANIE, LOGISTYKA

W związku z dużą dynamiką rozwoju Społeczna Akademia Nauk poszukuje pracowników – nauczycieli akademickich (na pełny etat – podstawowe miejsce pracy) na stanowiska adiunkt / profesor:

Dlaczego warto nas wybrać?

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • umożliwiamy rozwój naukowy;
  • posiadamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości oraz informatyki i telekomunikacji;
  • umożliwiamy awans zawodowy po uzyskaniu stopnia doktora (stanowisko adiunkta i możliwość dalszego rozwoju naukowego);
  • umożliwiamy realizację swoich pasji i rozwój osobisty;
  • posiadamy rozwiniętą współpracę międzynarodową, różnorodne możliwości wyjazdów w ramach programu Erasmus+, umożliwiających prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów zagranicznej uczelni partnerskiej lub wyjazdy w celach szkoleniowych.

Poszukujemy osób:

  • zmotywowanych, dla których praca jest pasją;
  • otwartych, traktujących pracę ze studentami jako wyzwanie;
  • chcących prowadzić zajęcia dydaktyczne ze studentami na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, SAN on-line, podyplomowych;
  • komunikujących się dobrze w języku angielskim;
  • włączających się w prace organizacyjne na rzecz Uczelni w zakresie rozwoju, promocji kierunku i dokumentacji;
  • zainteresowanych prowadzeniem prac badawczych lub rozwojowych;
  • posiadających wykształcenie wyższe kierunkowe na poziomie studiów magisterskich w przypadku aplikowania na stanowisko asystenta a w przypadku stanowiska adiunkta – stopień doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości, ekonomia i finanse, nauki o bezpieczeństwie;
  • posiadających doświadczenie zawodowe w biznesie lub uczelni w zakresie jednego z kierunków: zarządzanie, finanse i rachunkowość, logistyka, bezpieczeństwo narodowe lub też łączących pracę w biznesie z pracą badawczą;
  • chcących sprawdzić się w nowej profesji – możliwość łączenia dotychczasowej pracy z pracą na uczelni.

Prosimy o złożenie dokumentów:

  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych i/lub dyplom nadania stopnia naukowego;
  • CV wraz z ewentualnym – aktualnym – dorobkiem naukowym.

Aplikację o pracę prosimy kierować na adres: hr@san.edu.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Społeczną Akademię Nauk z siedzibą w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych  w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z roku 2018 r., poz. 1000 z późn. zm.).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Informujemy, że Administratorem danych jest Społeczna Akademia Nauk z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.