Adiunkt na Wydziale Informatyki, Grafiki i Architektury – kierunek kształcenia: Informatyka

Wydział Informatyki, Grafiki i Architektury
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Akademia Finansów i Biznesu Vistula poszukuje nauczyciela akademickiego o profilu: dydaktycznym do prowadzenia zajęć ze studentami.

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim na kierunku: Informatyka.
  • sprawowanie opieki promotorskiej nad przygotowywaniem przez studentów prac dyplomowych;
  • recenzowanie prac dyplomowych oraz udział w komisjach przeprowadzających egzaminy dyplomowe;
  • organizacja procesu dydaktycznego.

Umiejętności i kwalifikacje:

  • posiadanie co najmniej stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie: informatyka techniczna i telekomunikacja (w wyjątkowych przypadkach tytułu zawodowego magistra przy spełnieniu wszystkich pozostałych wymagań);
  • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w programie kształcenia: Informatyka;
  • posiadanie biegłej znajomości języka angielskiego umożliwiającej prowadzenie zajęć w tym języku;
  • posiadanie doświadczenia w praktyce zawodowej zgodnego z kierunkiem kształcenia.

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na w/w stanowisko na adres: vistula.hr.cv@vistula.edu.pl do dnia 10.07.2023r.

  • podanie do JM Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula z prośbą o zatrudnienie na w/w stanowisku;
  • CV, kwestionariusz osobowy, oświadczenie o dziedzinie i dyscyplinie, dokumenty poświadczające uzyskanie stopnia naukowego doktora;
  • dokumenty potwierdzające dorobek praktyczny;
  • oświadczenie, że Akademia Finansów i Biznesu Vistula będzie podstawowym miejscem pracy z dniem zatrudnienia;
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

Szczegóły znajdą Państwo w załączniku.