Adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Wydział Mechaniczny Technologiczny, Instytut Technik Wytwarzania, Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Kandydat będzie odpowiedzialny za prowadzenie badań naukowych w zakresie procesów przetwórstwa tworzyw polimerowych, wtryskiwania, wytłaczania, modelowania procesów przetwórstwa tworzyw oraz projektowania i konstruowania form wtryskowych, a także prowadzenie zajęć dydaktycznych w wyżej wymienionym zakresie. Wymagane jest doświadczenie w modelowaniu procesów przetwórstwa tworzyw polimerowych (szczególnie procesu wtryskiwania) oraz w projektowaniu form wtryskowych. Wymagana jest także umiejętność i doświadczenie w posługiwaniu się programami symulacyjnymi (Moldflow, Moldex3D).

Wymienione dokumenty należy składać w Instytucie Technik Wytwarzania, ul. Narbutta 85, pok. 21, 02-524 Warszawa, tel. 22 849- 97-97
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 15.09.2022 .
Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata i bez podania przyczyny.
Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.
Bliższych informacji udziela: dr inż. Robert Cacko – Dyrektor ITW.