ASYSTENT

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Rektor – Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej ogłasza otwarty konkurs na stanowisko

ASYSTENTA w Zakładzie Teorii Spalania i Wybuchu

TERMIN SKŁADANIA OFERT:  20 października 2021 r.

ZADANIA:

Wykonywanie prac na rzecz  Zakładu Teorii Procesów Spalania i Wybuchu, w tym w szczególności:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach dziennych i zaocznych, przy pensum asystenta (stanowisko dydaktyczne) równym 360 h z przedmiotów: Fizykochemia spalania;  wsparcie w prowadzeniu prac naukowo-badawczych;  prowadzenie prac dyplomowych inżynierskich (w przypadku posiadania stopnia doktora); współorganizacja konferencji, seminariów, współpraca ze stowarzyszeniami, realizacja prac zleconych; pełnienie innych obowiązków na rzecz uczelni (praca w komisjach  senackich i wydziałowych, zespołach roboczych).

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie wyższe, w obszarze: chemia, inżynieria bezpieczeństwa lub pokrewnych;
  • mile widziane doświadczenie badawcze i dydaktyczne lub ukończone studia podyplomowe w obszarze ochrony przeciwpożarowej i BHP;
  • dyspozycyjność oraz chęć rozwoju osobistego.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • podanie o zatrudnienie;
  •  curriculum vitae (przebieg dotychczasowej pracy: dydaktycznej i trenerskiej, dane w zakresie określonym w kwestionariuszu osobowym);
  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie z oświadczeniem o zapoznaniu
    się z klauzulą informacyjną zawartą w niniejszym ogłoszeniu o konkursie;
  • oświadczenie o możliwości podjęcia pracy w SGSP jako podstawowym miejscu pracy
    w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 20 lipca 2018 r.  – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2021 poz. 478, z późn. zm.);
  • oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w art. 113  ustawy z dnia 20 lipca 2018 r.  – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2021 poz. 478, z późn. zm.) wg wzoru określonego w załączniku;
    zgoda na przetwarzanie danych osobowych podanych dobrowolnie przez osobę ubiegająca się o zatrudnienie w dokumentach złożonych na potrzeby procesu rekrutacyjnego (tj. danych innych niż określone w art. 22.1 § 1 Kodeksu Pracy).

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi:  do 23 października 2021 r.
  • Planowany termin zatrudnienia:  październik 2021 r.
  • Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie należy złożyć osobiście do 20 października 2021 r.
    w Kancelarii ogólnej SGSP lub drogą pocztową (decyduje data wpływu i zarejestrowania, a nie data stempla pocztowego) na adres: Szkoła Główna Służby Pożarniczej, ul. Słowackiego 52/54,01-629 Warszawa.
  • Niezależnie od sposobu dostarczenia dokumentów na kopercie należy dopisać: „asystent – Zakład Teorii Procesów Spalania i Wybuchu”.
  • Dokumenty złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni o terminie i sposobie przeprowadzenia dalszego postępowania kwalifikacyjnego.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu będzie równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy (oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone).
  • Szkoła Główna Służby Pożarniczej nie zapewnia mieszkania.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nie skutkuje nawiązaniem stosunku pracy. Decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor-Komendant.
  • Szkoła Główna Służby Pożarniczej zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez rozstrzygnięcia.

Szczegółowe informacje o konkursie:

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę: bip.sgsp.edu.pl.