ASYSTENT

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Rektor – Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej ogłasza otwarty konkurs na stanowisko

ASYSTENTA w Katedrze Nauk Społecznych

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 9 lutego 2022 r.

ZADANIA:

Wykonywanie prac na rzecz Zakładu Środków Gaśniczych i Neutralizujących (Katedra Procesów Spalania) w tym w szczególności:

  • wsparcie w prowadzeniu prac naukowo-badawczych;
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na studiach dziennych i zaocznych, przy pensum asystenta (stanowisko dydaktyczne) równym 360 h z przedmiotów:
    •  środki gaśnicze i neutralizujące ćwiczenia laboratoryjne,
    • optymalizacja środków gaśniczych;
  • prowadzenie prac dyplomowych inżynierskich (w przypadku posiadania stopnia doktora);
  • współorganizacja konferencji, seminariów, współpraca ze stowarzyszeniami, realizacja prac zleconych;
  • pełnienie innych obowiązków na rzecz uczelni (praca w komisjach senackich i wydziałowych, zespołach roboczych).

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie wyższe, w obszarze: inżynierii bezpieczeństwa, inżynierii bezpieczeństwa pożarowego,  fizyki lub chemii;
  • doświadczenie w zakresie badania jakości i przydatności środków pianotwórczych i proszków gaśniczych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie badawcze i dydaktyczne;
  • mile widziana znajomość obsługi wyspecjalizowanych środowisk komputerowych (np. MatLab, Ansys, Statistica);
  • dyspozycyjność;
  • chęć rozwoju osobistego.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • podanie o zatrudnienie;
  • curriculum vitae;
  • kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie z oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zwartą w niniejszym ogłoszeniu o konkursie;
  • oświadczenie o możliwości podjęcia pracy naukowo-dydaktycznej w SGSP jako podstawowym miejscu pracy zgodnie z przepisami ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2021 r. poz. 478, z późn. zm.);
  • oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2021 poz. 478, z późn. zm.) wg wzoru określonego w załączniku;
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych podanych dobrowolnie przez osobę ubiegającą
    się o zatrudnienie w dokumentach złożonych na potrzeby procesu rekrutacyjnego (tj. danych innych niż określone w art. 22.1 § 1 Kodeksu pracy).

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi:  do 16 lutego 2022 r.
  • Planowany termin zatrudnienia:  luty 2022 r.
  • Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie należy złożyć osobiście do 9 lutego 2022 r. w Kancelarii ogólnej SGSP lub drogą pocztową (decyduje data wpływu i zarejestrowania, a nie data stempla pocztowego) na adres: Szkoła Główna Służby Pożarniczej, ul. Słowackiego 52/54, 01-629 Warszawa.
    Niezależnie od sposobu dostarczenia dokumentów na kopercie należy  dopisać:„asystent – Zakład Środków Gaśniczych i Neutralizujących”.
  •  Dokumenty złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.
  • Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną powiadomieni o terminie i sposobie przeprowadzenia dalszego postępowania kwalifikacyjnego.
  • Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu będzie równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
  • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy (oferty odrzucone zostaną zniszczone).
  • Szkoła Główna Służby Pożarniczej nie zapewnia mieszkania.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nie skutkuje nawiązaniem stosunku pracy.  Decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor-Komendant.
  • Szkoła Główna Służby Pożarniczej zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez rozstrzygnięcia.

Szczegółowe informacje o konkursie:

Aby ubiegać się o tę pracę, odwiedź stronę: bip.sgsp.edu.pl.
Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na kadry@sgsp.edu.pl