asystent

Instytut Inżynierii Lądowej
Szkoła Głowna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Kandydat (-tka) ubiegający (-a) się o ww. stanowisko musi spełniać wymogi określone
w art. 113 ustawy z dn. 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668. z póź. zmianami), w Statucie Uczelni (Dział VIII Pracownicy SGGW).

Wymagane  kwalifikacje:

– Stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych w zakresie zastosowania matematyki w mechanice/obliczenia numeryczne lub tytuł zawodowy magistra
– doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w języku polskim w zakresie mechaniki budowli lub matematyki,
– dorobek publikacyjny w postaci recenzowanych artykułów naukowych,
– znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych w obydwu językach oraz pisanie artykułów naukowych,
– umiejętności związane z wykorzystywaniem programów komputerowych Mathematica lub Matlab,
– znajomość pakietu Ms Office,
– umiejętność pracy w zespole,
– dodatkowym atutem będzie odbycie naukowego stażu za granicą w ośrodkach naukowych lub widoczna aktywność naukowa o zasięgu międzynarodowym.