Asystent na Wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Profil: dydaktyczny lub badawczo-dydaktyczny, kierunek kształcenia: Ekonomia, dyscyplina: ekonomia i finanse

Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownika dydaktycznego lub badawczo-dydaktycznego, do prowadzenia zajęć i badań*.

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim z zakresu m.in. matematyki, statystyki, ekonometrii, prognozowania i symulacji ekonomicznych.
  • sprawowanie opieki promotorskiej nad przygotowywaniem przez studentów prac dyplomowych;
  • recenzowanie prac dyplomowych oraz udział w komisjach przeprowadzających egzaminy dyplomowe;
  • publikowanie wyników badań w punktowanych czasopismach i monografiach;
  • organizacja procesu dydaktycznego.

*dotyczy pracowników badawczo-dydaktycznych

Umiejętności i kwalifikacje:

  • udokumentowane posiadanie wykształcenia wyższego z tytułem zawodowym magistra lub równorzędny, uzyskany na kierunku: Ekonomia;
  • posiadanie doświadczenia i dorobku naukowego w zakresie dyscypliny: ekonomia i finanse;
  • przygotowanie do prowadzenia badań naukowych w zakresie dyscypliny: ekonomia i finanse;
  • posiadać doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w programie kształcenia: Ekonomia;
  • posiadać biegłą znajomość języka angielskiego umożliwiającą prowadzenie zajęć w tym języku.

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na w/w stanowisko na adres: vistula.hr.cv@vistula.edu.pl do dnia 10.07.2021r.

  • wykaz dorobku naukowego, udział w projektach (prośba o podanie liczby punktów ministerialnych za każdą publikację);
  • podanie do JM Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula z prośbą o zatrudnienie na w/w stanowisku;
  • CV, kwestionariusz osobowy, oświadczenie o dziedzinie i dyscyplinie, dokumenty poświadczające uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub równorzędnego;
  • oświadczenie, że Akademia Finansów i Biznesu Vistula będzie podstawowym miejscem pracy z dniem zatrudnienia;
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

Szczegóły znajdą Państwo w załączniku.