Stolarz/ ślusarz – Asystent /Instruktor pracowni prototypowania

Wydział Projektowania w Warszawie
Uniwersytet SWPS
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

SWPS‌ ‌Uniwersytet‌ ‌Humanistycznospołeczny‌ ‌‌to‌ ‌niepubliczna‌ ‌uczelnia‌ ‌akademicka‌ ‌prowadząca‌ ‌działalność‌ ‌badawczą‌ ‌oraz‌ ‌oferująca‌ ‌studia‌ ‌o‌ ‌profilu‌ ‌praktycznym‌ i akademickim‌ ‌w‌ ‌Warszawie,‌ ‌Wrocławiu,‌ ‌Sopocie,‌ ‌Poznaniu‌ ‌i‌ ‌Katowicach.‌ ‌Oferta‌ ‌dydaktyczna‌ ‌uczelni‌ ‌obejmuje‌ ‌kierunki‌ ‌z‌ ‌zakresu‌ ‌nauk‌ ‌społecznych,‌ ‌humanistycznych,‌ ‌ale‌ ‌także‌ ‌wzornictwa‌ ‌i‌ ‌grafiki.‌ ‌

Uczelnia‌ ‌należy‌ ‌do‌ ‌grona‌ ‌najbardziej‌ ‌aktywnych‌ ‌ośrodków‌ ‌badawczych‌ ‌w‌ ‌Polsce,‌ ‌a‌ ‌jej‌ ‌pracownicy‌ ‌mają‌ ‌realny‌ ‌wpływ‌ ‌na‌ ‌rozwój‌ ‌wielu‌ ‌dziedzin‌ ‌nauki.‌ ‌Wyniki‌ ‌prowadzonych‌ ‌przez‌ ‌nich‌ ‌badań‌ ‌znajdują‌ ‌zastosowanie‌ ‌w‌ ‌różnych‌ ‌obszarach‌ ‌gospodarki‌ ‌i‌ ‌życia‌ ‌społecznego. Na‌ ‌uczelni‌ ‌działa‌ ‌kilkanaście‌ ‌jednostek‌ ‌badawczych‌ ‌prowadzących‌ ‌interdyscyplinarne‌ ‌projekty.‌ ‌ ‌

Zespół‌ ‌Uniwersytetu‌ ‌SWPS‌ ‌tworzy‌ ‌ponad‌ ‌700‌ ‌osób‌ ‌–‌ ‌pracowników‌ ‌akademickich‌ ‌i‌ ‌pionu‌ biznesowo-organizacyjnego.‌ ‌Uczelnia‌ ‌jest‌ ‌atrakcyjnym‌ ‌miejscem‌ ‌rozwoju‌ ‌zawodowego,‌ ‌zapewnia‌ ‌system‌ ‌atrakcyjnych‌ ‌benefitów‌ ‌pracowniczych.‌ ‌Tworzymy‌ ‌zróżnicowane‌ ‌i‌ ‌współdziałające‌ ‌środowisko‌ ‌profesjonalistów‌ ‌ceniących‌ ‌pracę‌ ‌na‌ ‌rzecz‌ ‌studentów,‌ ‌tworzenie‌ ‌wiedzy‌ ‌i‌ ‌jej‌ ‌praktyczne‌ ‌wykorzystanie.‌‌ Pracownikami‌ ‌i‌ ‌współpracownikami‌ ‌uczelni‌ ‌są‌ ‌wybitni‌ ‌naukowcy,‌ ‌odnoszący‌ ‌sukcesy‌ ‌praktycy,‌ ‌artyści‌ ‌ i‌ ‌przedstawiciele‌ ‌świata‌ ‌mediów.‌ ‌ ‌

Dziekan‌ ‌Wydziału‌ Projektowania w Warszawie (dawniej: School of Form) ‌Uniwersytetu‌ Humanistycznospołecznego‌ SWPS‌ ‌ogłasza‌ ‌konkurs‌ ‌na‌ ‌stanowisko:‌ ‌

ścieżka dydaktyczna

Zadania:

  • Pomoc w realizacji projektów studentów/ wsparcie dydaktyków w prowadzeniu zajęć;
  • Dbałość o bezpieczeństwo studentów podczas pracy w warsztacie, bezwzględne przestrzeganie zasad BHP i egzekwowanie ich przestrzegania przez studentów;
  • Szkolenia stanowiskowe dla studentów;
  • Utrzymanie porządku i konserwacja maszyn;
  • Aktywna współpraca z innymi pracowniami oraz przy realizacji wystaw i projektów Wydziału Projektowania.

Wymagania:

  • Tytuł zawodowy magistra/licencjata (preferowane dziedziny: technologia drewna, wzornictwo, architektura);
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze stolarstwa/ślusarstwa (minimum 2 lata);
  • Doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych (minimum 1 rok) lub doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów;
  • Umiejętność obsługi maszyn stolarskich i ślusarskich oraz elektronarzędzi
  • Znajomość przepisów BHP;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość i obsługa programów z grupy CAD ( preferowane Rhinoceros, Fusion 360);
  • Gotowość do pracy w weekendy;
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Wysoka kultura osobista, punktualność, dokładność, odpowiedzialność;
  • Dyspozycyjność w wymiarze pełnoetatowym.

Dodatkowe atuty to:

  • Doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności projektowej i wspomaganiu studentów w realizacji ich projektów;
  • Kompetencje dydaktyczne potwierdzone certyfikatami lub zaświadczeniami o ukończeniu kursów lub innych form kształcenia podnoszących kwalifikacje w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych, szkoleń i warsztatów;
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć w języku angielskim;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu materiałów dydaktycznych;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu środków na działalność organizacji i realizację projektów;
  • Doświadczenie społeczne (organizacje pozarządowe, wolontariat itd.);

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym rozwijania kompetencji dydaktycznych;
  • Elastyczne ścieżki rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy i rozwoju w interdyscyplinarnym i przyjaznym środowisku akademickim;
  • Współtworzenie kultury instytucjonalnej ceniącej otwartość, odwagę i odpowiedzialność.

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny uwzględniający doświadczenie w zakresie umiejętności wymaganych w ogłoszeniu
  • Portfolio
  • Skan dokumentu potwierdzającego otrzymanie tytułu magistra / licencjata

Termin nadsyłania aplikacji: 12 września .2021

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 20 września 2021

Termin rozpoczęcia pracy: październik 2021

Kryteria formalne:

  • Osiągnięcia naukowe– 0% oceny
  • Osiągnięcia dydaktyczne – 25% ocen
  • Osiągnięcia organizacyjne i praktyczne – 75% oceny

Zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego.

Skład Komisji Konkursowej:

  • dr Agnieszka Jacobson-Cielecka – Przewodnicząca Komisji
  • mgr inż. arch. Dawid Korzeniewski-  Członek komisji
  • mgr inż. arch. Jolanta Starzak – Członkini Komisji
  • Anna Zając – Przedstawicielka działu personalnego, Sekretarz Komisji

Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Link do REGULAMINU

W razie potrzeby dodatkowe informacje można uzyskać poprzez kontakt elektroniczny pod adresem:

azajac2@swps.edu.pl.