wykładowca

Inżynierii Lądowej i Geodezji
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

WYKŁADOWCA W GRUPIE PRACOWNIKÓW DYDAKTYCZNYCH

PEŁNY ETAT

WYDZIAŁ INŻYNIERII LĄDOWEJ I GEODEZJI

WOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA

IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO

INSTYTUCJA: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego, Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji
MIASTO: Warszawa
STANOWISKO: Wykładowca
DYSCYPLINA NAUKOWA: inżynieria lądowa i transport
DATA OGŁOSZENIA: 10.06.2021
TERMIN SKŁADANIA OFERT:  10.07.2021

LINK DO STRONY: www.wig.wat.edu.pl
SŁOWA KLUCZOWE: kartografia, geodezja,  topografia, analizy terenowe

OPIS: (tematyka, oczekiwania, uwagi)

I.                   Wymagania od kandydata:

1.      spełnienie wymagań określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 poz. 1668);

2.      tytuł zawodowy magistra  inżyniera w dziedzinie nauk technicznych w dyscyplinie geodezja wojskowa;

3.      doświadczenie dydaktyczne (co najmniej 3 lata);

4.      doświadczenie w obszarze topografii wojskowej oraz rozpoznania wojskowego w strukturach krajowych (topograf dywizji) (co najmniej 5 lat);

5.      znajomość zagadnień z zakresu: topografii wojskowej, analiz terenowych oraz zabezpieczenia geograficznego;

6.      umiejętność użytkowania programów komputerowych stosowanych w wojskowej służbie geograficznej: PGO, ArcGis, Q GIS.

II.           Zgłoszenie do konkursu winno zawierać:

1.      podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora WAT;

kwestionariusz osobowy;
życiorys zawodowy (cv.); informacja o zainteresowaniach naukowych, osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych;
odpisy dyplomów oraz innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje;
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U z 2018 r., poz. 1000),
oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolność do czynności prawnych,
oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne,
oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na stałe lub czas określony,
oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
oświadczenie, czy Akademia będzie podstawowym/dodatkowym miejscem pracy.
Wzory dokumentów dostępne na stronie:

III. Dokumenty należy składać w terminie do 10.07.2021

osobiście: w Sekretariacie Wydziału Inżynierii Lądowej  i Geodezji WAT, ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2; bud. 58, pok. 11;
listownie: Wojskowa Akademia Techniczna, Wydział Inżynierii Lądowej i Geodezji , 00-908 Warszawa, ul. Gen. Sylwestra Kaliskiego  2 – decyduje data wpływu do WAT;
·         pocztą elektroniczną / faksem: dziekanat.wig@wat.edu.pl / (+48) (22) 261-83 9569

Uchybienia formalne, które spowodują odrzucenie oferty: brak kompletu dokumentów wymienionych w punkcie II.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie: (+48) 261 83 96 92
Pliki przesyłane pocztą elektroniczną, zawierające dane osobowe, należy zabezpieczyć hasłem. Po przesłaniu dokumentów, proszę zadzwonić pod wskazany/ wskazane numery kontaktowe i podać hasło do plików.

Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w ciągu dwóch tygodni od terminu składania ofert.

Konkurs jest pierwszym etapem określonej w Statucie Wojskowej Akademii Technicznej procedury zatrudniania na stanowisku wykładowca, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu osoby wyłonionej w drodze konkursu podejmuje Rektor.

Uczelnia zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny.

Uczelnia nie zapewnia mieszkania.

Po zakończeniu procesu naboru oferty niespełniające wymagań formalnych oraz wszystkie pozostałe oferty z wyjątkiem oferty wybranego kandydata podlegają zniszczeniu po upływie jednego miesiąca od dnia zakończenia postępowania konkursowego.