Lektor języka angielskiego dla obcokrajowców

Studium Języków Obcych
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
  • Miejsce: Warszawa
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Poszukujemy lektorów języka angielskiego dla obcokrajowców do prowadzenia zajęć w Studium Języków Obcych.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z języka angielskiego na wszystkich formach kształcenia realizowanych w Uczelni Vistula w wymiarze tygodniowym minimum 15 godzin;
  • udział w egzaminach ze znajomości języka angielskiego prowadzonych w Uczelni i poza nią, w tym opracowywanie materiałów egzaminacyjnych;
  • zapewnienie bieżącej działalności Uczelni w ramach posiadanych kompetencji językowych.

Nasze wymagania:

  • posiadanie co najmniej tytułu magistra filologii angielskiej/lingwistyki stosowanej lub posiadanie tytułu magistra;
  • posiadanie doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć dydaktycznych;
  • posiadanie kwalifikacji i doświadczenia w nauczaniu języka polskiego dla obcokrajowców;
  • znajomość współczesnych metod nauczania języków obcych, w tym nauczania z wykorzystaniem nowych technologii;
  • zaangażowanie w nauczanie studentów, gotowość do wprowadzania innowacji dydaktycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie/umowy o współpracę (B2B);
  • perspektywę rozwoju zawodowego w instytucji edukacyjnej o ogólnopolskim zasięgu;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na w/w stanowisko na adres: vistula.hr.cv@vistula.edu.pl