ADIUNKT DYDAKTYCZNY

Wydział Mechaniczny Technologiczny
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszwa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca dodatkowa lub tymczasowa
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Planujemy następujące zadania dydaktyczne dla osoby zatrudnionej:

– BI w zarządzaniu

– Podstawy organizacji przedsiębiorstwa i systemów informatycznych zarządzania,

– Systemy ERP,

– Inżynieria oprogramowania,

– Informatyczne systemy wspomagania decyzji.

Od kandydata na to stanowisko wymagamy:

–     posiadania stopnia naukowego doktora nauk,

–     udokumentowanych publikacjami zainteresowań naukowych w zakresie informatyki technicznej i telekomunikacji;

–     profilu naukowego wiążącego się ze specjalnością naukową Zakładu Technologii Informacyjnych
w Instytucie Organizacji Systemów Produkcyjnych;

–     przedstawienia planów rozwoju naukowego w celu spełnienia wymagań stawianych adiunktom badawczo-dydaktycznym;

–     doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych;

–     bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej prowadzenie zajęć dydaktycznych.