Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Katedra i Zakład Technologii Postaci Leku
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki farmaceutyczne

Opis stanowiska

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki Farmaceutyczne Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w grupie badawczo – dydaktycznej w Katedrze i Zakładzie Technologii Postaci Leku

Nasze wymagania

  • złożenie oświadczenia, że zatrudnienie na UM we Wrocławiu będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy
  • złożenie wszystkich wymaganych w ogłoszeniu dokumentów

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • w związku z zakresem prowadzonej dydaktyki wymagane jest doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym, w tym znajomość systemów jakości
  • znajomość wymagań prawnych funkcjonowania przemysłu kosmetycznego, rodzajów badań i zasad przygotowania dokumentacji
  • znajomość współczesnych problemów przemysłowej technologii postaci leków
  • znajomość projektowania badań stabilności dla produktów leczniczych i kosmetycznych
  • wiedza z zakresu zasad walidacji procesów produkcyjnych (walidacja, kwalifikacja – pojęcia, definicje, wymagania prawne), typ walidacji i kwalifikacji
  • doświadczenie w prowadzeniu i planowaniu badań naukowych w naukach farmaceutycznych w szczególności technologii postaci leku, pharmacovigilance, bezpieczeństwo produktów leczniczych

Zakres obowiązków

  • prowadzenie prac badawczych ustalonych z kierownikiem jednostki
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych ustalonych z kierownikiem jednostki

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • wniosek konkursowy
  • kwestionariusz osobowy