Konkurs na stanowisko Adiunkta (Filologia norweska)

Wydział Finansów i Zarządzania
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy nauczycieli akademickich, chcących dołączyć do kadry badawczo dydaktycznej i dydaktycznej Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.
Do konkursu mogą przystąpić osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na podstawowym miejscu pracy, rozwojem naukowym oraz prowadzeniem zajęć dydaktycznych na Wydziale Finansów i Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku: Filologia (specjalność: filologia norweska)

Poszukiwane kompetencje:

  • co najmniej stopień naukowy doktora w dyscyplinie językoznawstwo,
  • filolog norweski (znajomość języka norweskiego na poziomie C2)
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 20 czerwca 2022 roku.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie