Wykładowca Akademicki

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Wykładowca akademicki w obszarze nauk społecznych.

W związku z rozwojem naukowo- badawczym poszukujemy pracowników akademickich z tytułem minimum doktora, którzy posiadają udokumentowany dorobek naukowy w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinach: nauki o zarządzaniu i jakości lub ekonomii.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie badań naukowych i publikowanie ich wyników.
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na wszystkich formach studiów oraz kształcenie specjalistyczne w ramach ustalonego rocznego wymiaru zajęć dydaktycznych,
  • Przygotowywanie zajęć dydaktycznych w ramach kierunku zarządzania i jakości lub ekonomii, pod względem merytorycznym i metodycznym, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.
  • Opracowywanie pomocniczych materiałów dydaktycznych dla studentów,
  • Branie czynnego udziału w egzaminach, zarówno dydaktycznych jak i dyplomowych, prowadzenie konsultacji oraz pełnienie dyżurów dydaktycznych,
  • Sporządzanie sylabusa prowadzonych zajęć,
  • Komunikacja ze studentami według zasad obowiązujących na uczelni,
  • Prace organizacyjne związane z procesem dydaktycznym oraz pozostałe zadania organizacyjne ustalone przez Rektora,

Nasze wymagania:

  • Posiadanie wykształcenia kierunkowego lub pokrewnego w zakresie zarządzania i jakości lub ekonomii.
  • Stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk.
  • Oczekujemy gotowości podjęcia zatrudnienia w Uczelni jako podstawowym miejscu pracy.
  • Aktualny dorobek naukowy obejmujący publikacje tematyczne wprost lub pokrewne powiązane z dyscypliną.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pierwszym etacie
  • Współpracę z międzynarodowym środowiskiem naukowym i studenckim,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  • Bezpłatny parking,
  • Możliwość udziału w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych,
  • Wsparcie w zakresie publikacji.