Wykładowca Akademicki w obszarze nauk o zarządzaniu i jakości

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to niepubliczna szkoła wyższa we Wrocławiu. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim. Na uczelni prowadzone są wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata. Według rankingu Perspektywy 2022, najlepsza uczelnia logistyczna w Polsce.

Aktualnie Uczelnia poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko: Wykładowca akademicki w obszarze nauk o zarządzaniu i jakości.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na wszystkich formach studiów oraz kształcenie specjalistyczne w ramach ustalonego rocznego wymiaru zajęć dydaktycznych,
  • Przygotowywanie zajęć dydaktycznych w ramach kierunku zarządzania i jakości pod względem merytorycznym i metodycznym, mile widziane prowadzenie zajęć dydaktycznych z logistyki,
  • Opracowywanie pomocniczych materiałów dydaktycznych dla studentów,
  • Branie czynnego udziału w egzaminach, zarówno dydaktycznych jak i dyplomowych, prowadzenie konsultacji oraz pełnienie dyżurów dydaktycznych,
  • Sporządzanie sylabusa prowadzonych zajęć,
  • Komunikacja ze studentami według zasad obowiązujących na uczelni,
  • Prace organizacyjne związane z procesem dydaktycznym oraz pozostałe zadania organizacyjne ustalone przez Rektora,
  • Inne obowiązki nauczyciela akademickiego określone przez pracodawcę.

Nasze wymagania:

  • Posiadanie wykształcenia kierunkowego lub pokrewnego w zakresie zarządzania i jakości,
  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu zarządzania (mile widziany tytuł doktora),
  • Oczekujemy gotowości podjęcia zatrudnienia w Uczelni jako podstawowym miejscu pracy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu zarządzania,
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć z logistyki,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Współpracę z międzynarodowym środowiskiem naukowym i studenckim,
  • Pracę w przyjaznym zespole,
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  • Bezpłatny parking,
  • Pakiet medyczny Luxmed,
  • Dostęp do baru uczelnianego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Proszę w CV umieścić klauzulę RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.