Wykładowca na kierunku Informatyka

Wydział Finansów i Zarządzania
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Opis stanowiska

Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie zawodowe,
  • wiedza praktyczna oraz teoretyczna w zakresie technik informatycznych,
  • umiejętność tworzenia stron internetowych,
  • znajomość języków programowania python, html, php, css
  • znajomość aplikacji do zarządzania projektami informatycznymi,
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej,
  • wykształcenie wyższe

Preferowani będą Kandydaci:

  •  ze znajomością systemów informatycznych, telekomunikacyjnych, sieci komputerowych;
  •  posiadający co najmniej 5-letnie doświadczenie w realizacji zajęć dydaktycznych w zakresie programowania, ICT, sieci teleinformatycznych, czy tworzenie stron internetowych;
  • z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń informatycznych;
  • z doświadczeniem w realizacji projektów z zakresu aplikacji webowych, tworzenia stron internetowych;
  • z wiedzą i doświadczeniem z zakresu tworzenia nowych kierunków studiów, specjalności, studiów podyplomowych;
  • z doświadczeniem w zakresie biznesowego wykorzystania technologii informatycznych;
  • mający doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności informatycznej, praca w firmie informatycznej, tudzież prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • z doświadczeniem w tworzeniu nowych pracowni komputerowych, elektronicznych, sieciowych.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 25 sierpnia 2022 roku.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie