wykładowca

Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wroclawskim
  • Miejsce: Wroclaw

Opis stanowiska

Dyrektor Instytutu Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim ogłasza konkurs na stanowisko wykładowcy w wymiarze całego etatu w Instytucie Konfucjusza

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należeć:
– prowadzenie zajęć z ramach Studium Języka i Kultury Chin, w wymiarze 360 godzin rocznie, w następującym zakresie:
– historii Chin
– religii Chin
– filozofii chińskiej
– zagadnień społecznych i kulturalnych Chin
-tradycji chińskich
– pomoc w organizacji imprez kulturalnych Instytutu Konfucjusza

Kandydat powinien spełniać następujące warunki:
– stopień naukowy doktora nauk humanistycznych
– biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
– udokumentowane przygotowanie merytoryczne do prowadzenia zajęć z zakresu :
historii Chin, religii Chin, filozofii chińskiej, zagadnień społecznych i kulturalnych Chin, tradycji chińskich
– zamiłowanie do pracy dydaktycznej
– gotowość do podnoszenia kwalifikacji

Do warunków niewymaganych, ale branych pod uwagę przy ocenie kandydata należą:
– znajomość języka chińskiego
– znajomość metod i technik kształcenia na odległość (e-learning)
– doświadczenie w prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość (e-learning)

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni przedłożyć:
– podanie o przyjęcie do pracy skierowane do Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego
– życiorys
– kwestionariusz osobowy
– odpis dyplomu doktorskiego
– autoreferat zawierający charakterystykę dotychczasowych osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych
– wykaz publikacji naukowych
– opinię co najmniej jednej osoby, posiadającej stopień doktora habilitowanego lub tytuł profesora, z dziedziny objętej zainteresowaniami kandydata; opinia o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym kandydata powinna być przesłana przez opiniodawcę wprost na adres Instytutu Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim przy ul. Księcia Witolda 47, 50-202 Wrocław
– ewentualnie inne dokumenty uzasadniające kandydaturę

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji (osobiście lub za pośrednictwem poczty – decyduje data wpłynięcia aplikacji do Instytutu Konfucjusza) w Instytucie Konfucjusza przy ul. Księcia Witolda 47 do dnia 22 września 2016 r. do godz. 15.30 z dopiskiem: „Wykładowca w Instytucie Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim”
, zgłoszenia przysłane po terminie nie będą brane pod uwagę w postępowaniu konkursowym.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 27 września 2016 roku.
Podjęcie pracy na stanowisku wykładowcy przewidziane jest od 3 października 2016 r.

Zastrzegamy sobie prawo udzielania odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.
Uniwersytet Wrocławski nie zapewnia mieszkania.

Prosimy o zamieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883”)