Nauczyciel akademicki stanowisko dydaktyczne

Katedra Zarządzania
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B), w zależności od preferencji
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy prowadzi rekrutację na stanowisko:
Wykładowca logistyki
Miejsce pracy: Bydgoszcz
​Zadania na stanowisku:
realizacja zajęć w oparciu o standardy nauczania na kierunku;
wspieranie rozwoju jednostki.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy minimum doktora z dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości lub inżynieria lądowa, geodezja i transport
  • dorobek naukowy poświadczony publikacjami z ww dyscyplin
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć
  • doświadczenie w zakresie realizacji zajęć dydaktycznych na uczelni
  • sprawność organizacyjna

Mile widziane

  • umiejętność obsługi platform do pracy kształcenia zdalnego (oferujemy szkolenie w tym zakresie)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć na kierunku logistyka inżynierska w ​odpowiedniej do przedmiotu formie: wykładów, ćwiczeń;
  • prowadzenie zajęć zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej przy użyciu platform e-learningowych
  • wspieranie rozwoju jednostki.
  • pełnienie funkcji administracyjnych

Oferujemy

  • w zależności od preferencji oferujemy stałą formę pracy w pełnym wymiarze etatu lub elastyczną formę współpracy
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty system benefitów pracowniczych m.in. zniżki na usługi WSG np. studia podyplomowe, kursy i szkolenia, półkolonie dla Dzieci, Przedszkole Akademickie, Żłobek, Revital, Dom Dziennego Pobytu dla osób starszych, usługi Print & Design i Akademickiego Centrum Medycznego i in

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgoda rekrutacyjna dla kandydata