Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Zarządzania i Przywództwa
Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 4200 zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

• przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z przyjętymi standardami, programami kształcenia, planem studiów oraz rozkładem zajęć, w ramach przewidzianego pensum;
• udział w różnych formach kształcenia oraz przygotowanie i realizacja zaliczeń i konsultacji;
• udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu egzaminów dyplomowych;
• doskonalenie kwalifikacji dydaktycznych i metodycznych;
• opracowywanie materiałów planistycznych, analitycznych i sprawozdań z prowadzonej działalności dydaktycznej;

Nasze wymagania

  • • posiadanie wykształcenia wyższego, ukończenie studiów magisterskich kierunku psychologia, psychologia w biznesie, psychologia w zarządzaniu lub doradztwo i coaching;
  • deklaracja (oświadczenie) na pełnym etacie w AWL, jako podstawowym miejscu pracy;
  • deklaracja (oświadczenie) uczestnictwa w przedsięwzięciach organizacyjnych realizowanych przez AWL;

Mile widziane

  • • dorobek naukowy i publicystyczny w dziedzinie nauk społecznych;
  • • praktyka zawodowa związana z prowadzeniem zajęć dydaktycznych;
  • • • zaangażowanie i kreatywność, warunkujące atrakcyjny przebieg zajęć;

Zakres obowiązków

  • • przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z przyjętymi standardami, programami kształcenia, planem studiów oraz rozkładem zajęć, w ramach przewidzianego pensum;
  • • udział w różnych formach kształcenia oraz przygotowanie i realizacja zaliczeń i konsultacji;
  • • udział w przygotowaniu i przeprowadzeniu egzaminów dyplomowych;
  • • doskonalenie kwalifikacji dydaktycznych i metodycznych;
  • • udział w pracach komisji powoływanych na szczeblu Uczelni, w celu zabezpieczenia jej działalności;

Oferujemy

  • • pakiet socjalny - w tym dofinansowanie do wypoczynku;
  • • niskooprocentowane pożyczki remontowe;
  • • możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo - Pożyczkowej;
  • • dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze;

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV, list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje, doświadczenie dydaktyczne,
  • deklarację pracy na etacie w AWL jako podstawowym miejscu pracy
  • deklarację uczestnictwa w przedsięwzięciach organizacyjnych realizowanych przez AWL,
  • poświadczenie bezpieczeństwa lub oświadczenie wyrażające zgodę na poddanie się procedurze sprawdzającej, (w przypadku kandydatury zagranicznej, oświadczenie o tym, że spełnia wymagania o których mowa w art. 20 ust. 1 pkt 1-3 oraz art. 276 ust.1 pkt 7 i 8 Ustawy z dnia 20 lipca Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce