Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko wykładowcy w grupie pracowników dydaktycznych w pełnym wymiarze czasu pracy.
Katedra Kosmetologii.
Wydział Ochrony Zdrowia.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego
  • Dyplom ukończenia studiów potwierdzające kwalifikacje do prowadzenia zajęć z przedmiotów Kosmetologia pielęgnacyjna i upiększająca
  • Doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej minimum 2 lata

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami na kierunku Kosmetologia

Oferujemy

  • praca na pełny etat

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
  • wykaz osiągnięć dydaktycznych i dorobku naukowego
  • oświadczenie o pierwszm miejscu racy i informacja o zamiarze wykonywania dodatkowego zatrudnienia