Wykładowca stanowisko dydaktyczne

SAN
Społeczna Akademia Nauk
  • Miejsce: Łódź/Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

W związku z dużą dynamiką rozwoju Społeczna Akademia Nauk poszukuje pracowników –wykładowców w dziedzinie nauk humanistycznych – dyscyplina językoznawstwo (z zakresu filologii angielskiej)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe ze stopniem naukowym doktora w dyscyplinie językoznawstwo
  • poszukujemy osób specjalizujących się w tłumaczeniach a zwłaszcza w takich zagadnieniach jak narzędzia wspomagające pracę tłumacza czy przekład audiowizualny
  • poszukujemy osób chcących prowadzić zajęcia ze studentami na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, w kontakcie oraz on-line
  • poszukujemy osób zainteresowanych prowadzeniem prac badawczych lub rozwojowych

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na stanowisku dydaktycznym na uczelni wyższej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • włączanie się w prace organizacyjne na uczelni w zakresie rozwoju, promocji kierunku i dokumentacji

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • posiadamy rozwiniętą współpracę międzynarodową, różnorodne możliwości wyjazdów w ramach programu Erasmus+, umożliwiających prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów zagranicznej uczelni partnerskiej lub wyjazdy w celach szkoleniowych
  • umożliwiamy rozwój naukowy, swoich pasji i rozwój osobisty

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV wraz z aktualnym dorobkiem naukowym
  • kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych i/lub dyplom nadania stopnia naukowego