Wykładowca stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Leszno
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika na stanowisku wykładowcy będzie należało prowadzenie zajęć
z przedmiotu wychowanie fizyczne zgodnie z wymaganymi kwalifikacjami, aktywny udział w pracy na rzecz Instytutu, prowadzenie zajęć na obozach studenckich letnich i zimowych

Nasze wymagania

  • 1. Tytuł magistra wychowania fizycznego

Mile widziane

  • • Co najmniej 10 letni staż pracy w zawodzie nauczyciela
  • • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu zajęć z narciarstwa i żeglarstwa

Zakres obowiązków

  • nauczyciel akademicki/pracownik dydaktyczny
  • do wglądu w Uczelni

Oferujemy

  • umowa o pracę

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie kierowane do JM Rektora
  • cv
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe( wszystkie dyplomy, świadectwa, certyfikaty
  • informacja o doświadczeniu zawodowym zdobytym poza szkolnictwem wyższym przydatnym do pracy na danym kierunku studiów
  • oświadczenie o niekaralności , korzystaniu z pełni praw publicznych