Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Instytut Nauk Medycznych
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien ukończyć 6-letnie studia medyczne na kierunku lekarskim
  • Co najmniej roczne doświadczenie dydaktyczne.
  • Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego
  • Co najmniej roczne doświadczenie pracy na oddziale transplantologii
  • Posiadać specjalizację bądź być w trakcie specjalizacji z Hematologii

Mile widziane

  • Studia podyplomowe z kierunku przygotowania pedagogicznego

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku lekarskim.
  • Opracowywanie materiałów dydaktycznych
  • Przeprowadzanie zaliczeń i egzaminów. .
  • Czynny udział w konferencjach polskich i międzynarodowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • Życiorys i kwestionariusz osobowy.
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów.
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających uzyskanie specjalizacji w/w specjalności
  • Informacja o działalności dydaktycznej.