Wykładowca stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Krosno
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunku lekarskim,
  • prawo wykonywania zawodu lekarza,
  • ukończona specjalizacja z zakresu patomorfologii/histopatologii,
  • udokumentowany udział w szkoleniach, konferencjach, warsztatach z zakresu cytodiagnostyki, histopatologii i patomorfologii
  • udokumentowany dorobek naukowy,
  • co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe związane z reprezentowaną przez siebie specjalnością zdobyte poza szkolnictwem wyższym,
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych na uczelni,
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność posługiwania się pakietem Office,
  • dyspozycyjność – wykonywanie pracy w terminach wyznaczonych harmonogramem zajęć.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunkach: Pielęgniarstwo, Ratownictwo medyczne, Położnictwo

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie,
  • życiorys (CV),
  • kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • kserokopia prawa wykonywania zawodu,
  • wykaz publikacji,
  • dokumenty potwierdzające staż pracy,
  • dokumenty potwierdzające dodatkowe wymagania.