Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Humanistycznych
Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
  • Miejsce: Nowy Sącz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Konkurs nr 2 na stanowisko wykładowcy na Wydziale Nauk Humanistycznych

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego w dyscyplinie językoznawstwo w zakresie języka angielskiego
  • dorobek naukowy w subdyscyplinie przekładoznawstwo udokumentowany co najmniej pięcioma publikacjami naukowymi lub udokumentowane co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w tłumaczeniach
  • deklaracja o podstawowym miejscu pracy w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
  • w przypadku kandydata obcokrajowca wymagana jest bardzo dobra znajomość języka polskiego

Zakres obowiązków

  • realizacja zajęć dydaktycznych w wymiarze 360 godz. (zajęcia z praktycznej nauki język angielskiego, zajęcia z tłumaczeń, seminarium dyplomowe)
  • własny rozwój zawodowy
  • praca organizacyjna na rzecz Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu, w tym w szczególności na Wydziale Nauk Humanistycznych

Oferujemy

  • Zatrudnienie nauczyciela akademickiego w grupie pracowników dydaktycznych, na podstawie umowy o pracę na czas określony, w roku akademickim 2024/2025 w pełnym wymiarze czasu pracy

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o pracę
  • oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych (zał. 1)
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (zał. 2 )
  • życiorys
  • odpisy (kserokopie) dyplomów potwierdzające posiadane wykształcenie(oryginały do wglądu przed podpisaniem umowy)
  • dokumenty poświadczające doświadczenie zawodowe
  • oświadczenie o spełnieniu wymagań art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce(zał. 3)
  • kopie certyfikatów, dodatkowych zaświadczeń
  • oświadczenie, że Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (zał. 4)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dokumenty należy składać: osobiście lub przesłać na adres Uczelni: ANS w Nowym Sączu, ul. Staszica 1, 33-300 Nowy Sącz, Sekretariat Ogólny, pokój 01. Na kopercie należy umieścić adnotację: „Konkurs nr 2 na stanowisko wykładowcy na WH” albo przesłać na adres: mhinc@ans-ns.edu.pl