Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Wynagrodzenie: 4400-5000 zł brutto
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Zatrudnimy dydaktyka-praktyka w obszarze Informatyki stosowanej, Cyberbezpieczeństwa, Ekonomii oraz Finansów i Rachunkowości na studiach niestacjonarnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie praktyczne

Mile widziane

  • Doświadczenie dydaktyczne i umiejętność przekazywania wiedzy praktycznej
  • Stopień naukowy doktora

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć ze studentami, opracowanie sylabusów do zajęć, matriałów dydaktycznych

Oferujemy

  • Praca w weekendy
  • Praca w miłym zespole

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Dyplom ukończenia studiów i inne dokumenty poświadczające kwalifikacje
  • Opis doświadczenia zawodowego