Wykładowca stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Automatyki i Robotyki
Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Rektor Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej „Horyzont”
ogłasza konkurs na stanowisko wykładowcy przedmiotu:
Modelowanie układów dynamicznych

Nasze wymagania

  • co najmniej tytuł magistra w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych lub nauk ścisłych i przyrodniczych (preferowany stopień doktora i wyżej),
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych,
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Mile widziany dorobek naukowy w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych nauk ścisłych i przyrodniczych.
  • Zachęcamy do aplikowania zwłaszcza doktorantów po ocenie śródokresowej oraz młodych badaczy po doktoracie, chcących związać swoją przyszłość z pracą akademicką.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotu: Modelowanie układów dynamicznych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość udziału w projektach badawczych współfinansowanych przez Unię Europejską
  • pracę w twórczym środowisku.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV,
  • spis publikacji naukowych,
  • odpis dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów,
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe.