Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Filologiczny
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Nauczanie języka niemieckiego jako obcego

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra lub równorzędny
  • posiadanie doświadczenia w pracy dydaktycznej przez okres co najmniej pięciu lat
  • kompetencje i doświadczenie w zakresie nauczania literatury niemieckojęzycznej oraz dydaktyki języka niemieckiego jako obcego

Mile widziane

  • natywny użytkownik języka niemieckiego
  • oddelegowanie przez Austriacką Centralę Wymiany Akademickiej (OEAD)
  • ukończone studia nauczycielskie
  • doświadczenie dydaktyczne w nauczaniu języka niemieckiego jako obcego na poziomie akademickim oraz w szkołach
  • doświadczenie we współpracy z instytucjami austriackimi i w popularyzacji wiedzy o Austrii

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie zajęć dydaktycznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV,
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • kopia dyplomu stwierdzającego posiadanie tytułu zawodowego
  • informacja o posiadanym dorobku zawodowym oraz informacje o przygotowaniu do prowadzenia pracy dydaktycznej
  • oświadczenie stwierdzające, że UJ będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących zarządzania własnością intelektualną oraz zasad komercjalizacji UJ.