Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
Uniwersytet Łódzki
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Łódzkiego
Stanowisko: wykładowca
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar etatu: Pełny etat
Data ogłoszenia: 05.04.2024
Termin składania CV: 05.05.2024
Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ
zatrudni
wykładowcę do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego dla studentów UŁ
INSTYTUCJA: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ
MIASTO: Łódź
STANOWISKO: wykładowca
WYMIAR GODZINOWY: pełen etat
LINK DO STRONY UCZELNI: www.uni.lodz.pl
DODATKOWE INFORMACJE: zgłoszenie na konkurs należy dostarczyć elektronicznie na adres: studiumwfis@uni.lodz.pl
SŁOWA KLUCZOWE: konkurs na stanowisko wykładowcy, wychowanie fizyczne
OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):
Kandydat będzie miał możliwość prowadzenia zajęć wychowania fizycznego, w tym ćwiczeń muzyczno-ruchowych, dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego na obiektach sportowych UŁ. Kandydat powinien wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie dyscyplin sportowych, w ty

Nasze wymagania

  • stopień magistra uzyskany na kierunku pedagogicznym w zakresie wychowania fizycznego lub stopień naukowy w zakresie nauk o kulturze fizycznej, uzyskany w Polsce
  • uprawnienia instruktora sportu w takich dziedzinach jak: aerobik, taniec towarzyski, taniec nowoczesny lub fitness
  • udokumentowaną znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków

  • w zakresie pracy dydaktycznej obowiązki kandydata obejmują prowadzenie zajęć z wychowania fizycznego, w tym ćwiczeń muzyczno-ruchowych,
  • w zakresie pracy organizacyjnej - aktywne włączanie się w działania organizacyjne na rzecz Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŁ

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do J.M. Rektora UŁ
  • kwestionariusz osobowy dostępny na stronie www.uni.lodz.pl/kariera
  • życiorys, a w nim wykaz dotychczasowych osiągnięć
  • kopię dyplomu magistra
  • oświadczenie, że Uniwersytet Łódzki będzie podstawowym miejscem pracy dostępne na stronie https://www.uni.lodz.pl/kariera
  • klauzulę RODO dostępną na stronie internetowej Uniwersytetu Łódzkiego https://www.uni.lodz.pl/kariera