Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie
  • Miejsce: KONIN
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

KONKURS otwarty na stanowisko WYKŁADOWCY na kierunku studiów: Logistyka (studia I stopnia)

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu logistyki zwrotnej, ekologistyki, technologii identyfikacji i kompletacji, inżynierii transportu i magazynowania, środków transportu wewnętrznego, środków transportu drogowego;
  • doświadczenie praktyczne zdobyte poza uczelnią wyższą w zakresie logistyki i spedycji;
  • uprawnienia instruktora wykładowcy prowadzącego szkolenia dla operatorów wózków jezdniowych oraz osób wymieniających butle gazowe w tych urządzeniach;
  • deklaracja, że ANS w Koninie będzie dla kandydata podstawowym miejscem pracy;
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym pracę dydaktyczną;
  • dyspozycyjność (obecność minimum 3 dni w tygodniu w ANS w Koninie).

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie zajęć dydaktycznych zgodnie z opracowanymi uprzednio sylabusami;

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Kwestionariusz