Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Collegium Da Vinci
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Poszukujemy osób na pełnoetatowe stanowisko Wykładowcy w Katedrze Informatyki i Analizy Danych

Nasze wymagania

  • Przynajmniej stopień magistra z zakresu tematyki obejmującej informatykę, matematykę, analizę danych lub bardzo pokrewną,
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat, w systemie hybrydowym (oraz trybie zadaniowym) z lokalizacją w Poznaniu

Mile widziane

  • Stopień doktora
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie dydaktyczne

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu tematycznego informatyki, matematyki, analizy danych lub pokrewnych,
  • Utrzymywanie komunikacji ze studentami zgodnie z standardem przyjętym na Uczelni,
  • Udział w zebraniach Katedry Zarządzania i pracach zespołów uczelnianych,
  • Udział w pracach nad współtworzeniem nowych kierunków i modyfikacja aktualnej oferty Uczelni,
  • Udział w spotkaniach i warsztatach związanych z funkcjonowaniem Uczelni,
  • Udział w bieżących pracach związanych z funkcjonowaniem Katedry.

Oferujemy

  • Szeroki pakiet benefitów (medyczne, sportowe, edukacyjne, granty badawcze, wyjazdy Erasmus i wiele innych)
  • zniżkę na parking i produkty firm z grupy HTG
  • elastyczny czas pracy w formie zadaniowej
  • integracje, pokoje socjalne

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych