Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie
  • Miejsce: KONIN
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko Wykładowca na Wydziale Nauk o Zdrowiu ANS w Koninie

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magister pielęgniarstwa,
  • doświadczenie zawodowe zdobyte poza szkolnictwem wyższym w zakresie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki,
  • dorobek zawodowy w zakresie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki,
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej w szkolnictwie wyższym,
  • deklaracja, że ANS w Koninie będzie dla kandydata podstawowym miejscem pracy,
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym pracę dydaktyczną.

Zakres obowiązków

  • 1. Przeprowadzanie zajęć dydaktycznych zgodnie z opracowanymi uprzednio sylabusami;

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Kwestionariusz