Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Instytut Sterowania i Systemów Informatycznych
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Instytut Sterowania i Systemów Informatycznych zatrudni DWIE OSOBY na stanowisku wykładowcy w grupie dydaktycznej.

Nasze wymagania

  • ukończenia studiów na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • mile widziane doświadczenie dydaktyczne (ugruntowana wiedza np. w zakresie programowania, grafiki komputerowej, uczenia maszynowego, eksploracji danych)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na prowadzenie w nim zajęć dydaktycznych
  • mile widziany dorobek naukowy (publikacje i udział w konferencjach)

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim na kierunkach Informatyka i Biznes Elektroniczny w formie ćwiczeń tablicowych i laboratoryjnych oraz projektów
  • Przygotowywanie materiałów dydaktycznych w formie konspektów, instrukcji i innej dokumentacji dla studentów
  • Opieka nad utrzymaniem stanowisk laboratoryjnych i ich modernizacja.
  • Prowadzenie badań naukowych współtowarzyszącym działalności dydaktycznej

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie adresowane do JM Rektora UZ
  • CV i kwestionariusz osobowy
  • 3. Autoreferat zawierający: działalność dydaktyczną, działalność organizacyjną; obszary zainteresowań i osiągnięcia, np. udział w projektach lub konferencjach
  • Kserokopię nadania stopnia magistra inżyniera lub doktora nauk inżynieryjno- technicznych
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO