Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Kolegium Nauk Technicznych
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Dyrektor Kolegium

Nasze wymagania

  • 1) wykształcenie wyższe, preferowany doktorat z dziedziny nauk technicznych lub nauk o zarządzaniu i pokrewnych
  • 2) doświadczenie na stanowisku menedżerskim co najmniej dwa lata
  • 3) doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami co najmniej dwa lata
  • 4) wysokie umiejętności organizacyjne
  • 5) biegła znajomość programu Office, w tym Word i Excel
  • 6) znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Zakres obowiązków

  • 1. Bieżące kierowanie pracą Kolegium
  • 2. Nadzór nad jakością kształcenia kierunków studiów prowadzonych w Kolegium
  • 3. Współpraca z dyrektorem ds. kształcenia oraz koordynatorami kierunków w sprawie programów studiów oraz realizacji procesu dydaktycznego
  • 4. Prowadzenie dokumentacji programów studiów
  • 5. Koordynacja organizacji egzaminów dyplomowych oraz sesji egzaminacyjnej
  • 6. Zatwierdzanie tematów prac dyplomowych po zasięgnięciu opinii pełnomocników ds. dyplomowania
  • 7. Nadzór na działalnością informacyjną Kolegium oraz inicjowanie współpracy z uczelniami w Polsce i za granicą - współpraca z Działem Promocji oraz Działem Spraw Międzynarodowych
  • 8. Podejmowanie decyzji w sprawach studenckich
  • 10. Reprezentacja w organach kolegialnych Uczelni oraz na zewnątrz
  • 11. Współpraca z organizacjami studenckimi
  • 12. Opiniowanie projektów dotyczących doskonalenia programów kształcenia złożonych przez koordynatorów kierunków studiów i przedstawienie ich pod obrady Rady Kolegium do zatwierdzenia
  • 13. Monitorowanie obowiązujących regulacji prawnych dot. szkolnictwa wyższego oraz wewnętrznych aktów uczelni

Oferujemy

  • mieszkanie służbowe
  • pakiet socjalny
  • czas pracy zadaniowy
  • wsparcie rozwoju naukowego i zawodowego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV wraz z informacją o dotychczasowym przebiegu zatrudnienia

Weź udział w rekrutacji

  • Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
    40-007 Katowice, ul. Bankowa 8