Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Collegium da Vinci
Collegium Da Vinci
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o komunikacji społecznej i mediach

Opis stanowiska

Jesteśmy prywatną Uczelnią wyższą – działamy łącząc wyzwania dydaktyczne z praktycznością i biznesowym podejściem.
Nasze działania opieramy na pięciu wartościach: ciekawości, odwadze, odpowiedzialności, szacunku i zaufaniu.
Społeczność Collegium Da Vinci stanowią nie tylko wykładowcy i studenci z Polski, Europy i świata, ale i szkoleniowcy, przedstawiciele biznesu oraz pracownicy administracyjni.
Poszukujemy Wykładowcy do Katedry Katedry Mediów Kreatywnych, który podejmie się prowadzenia zajęć z modułu „Infobrokering i zarządzanie bazami danych”, kurs „Przygotowanie raportu medialnego i infobrokerskiego”

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe magisterskie
  • Gotowość do podjęcia zlecenia w semestrze zimowym, w trybie stacjonarnym, niestacjonarnym i/lub online

Mile widziane

  • Stopień naukowy doktora
  • Doświadczenie dydaktyczne

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu tematycznego "Infobrokering i zarządzanie bazami danych".
  • Utrzymywanie komunikacji ze studentami zgodnie z standardem przyjętym na Uczelni.
  • Realny wpływ w pracach nad współtworzeniem nowych kierunków i modyfikacja aktualnej oferty Uczelni.

Oferujemy

  • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy dopasowanej do innych wyzwań zawodowych.
  • Zdobycie doświadczenia dydaktycznego i wpływ na kształcenie studentów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV lub link do profilu LinkedIn
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych