Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Instytut Nauk Prawnych
Uniwersytet Szczeciński
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

Miasto: Szczecin
Stanowisko: wykładowca (2 etaty)
Dziedzina nauki: nauki społeczne
Dyscyplina naukowa: nauki prawne
Data ogłoszenia: 12 lipca 2024 r.
Termin składania ofert: 16 sierpnia 2024 r.
Link do strony: https://wpia.usz.edu.pl/
Słowa kluczowe: prawo karne
Opis (tematyka, oczekiwania, uwagi):
Celem konkursu jest wyłonienie dwóch kandydatów do objęcia stanowiska wykładowcy (w zakresie prawa karnego) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Instytucie Nauk Prawnych.

Nasze wymagania

  • uzyskany tytuł zawodowy magistra prawa z oceną co najmniej 4,0
  • spełnianie wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce
  • znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych (kryterium wymagane w przypadku kandydata obcokrajowca)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • oświadczenie o spełnianiu wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2023 r. poz. 742 ze zm.)
  • wniosek o zatrudnienie
  • życiorys i kwestionariusz osobowy
  • dokument (albo jego potwierdzona kopia) stwierdzający uzyskanie dyplomu magistra prawa z oceną co najmniej 4,0; w przypadku dokumentów sporządzonych w języku innym niż polski także uwierzytelnione tłumaczenie dokumentu na język polski oraz zaświadczenie o równoważności dyplomu z polskim tytułem zawodowym
  • dokument (albo jego potwierdzona kopia) stwierdzający średnią ocen uzyskaną w toku studiów prawniczych
  • informacje o dorobku dydaktycznym, organizatorskim i naukowym, albo oświadczenie o ich braku
  • wykaz publikacji, albo oświadczenie o ich braku
  • znajomość języka polskiego jest wymagana w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych (kryterium wymagane w przypadku kandydata obcokrajowca)
  • oświadczenie stwierdzające, że Uniwersytet Szczeciński będzie podstawowym miejscem pracy
  • zgoda kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem
  • Kandydat może też złożyć inne dokumenty lub podać informacje, które w jego ocenie mogą być przydatne w rozstrzygnięciu konkursu

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Szczeciński
    Wydział Prawa i Administracji
    ul. Narutowicza 17A (pok.116)
    70-240 Szczecin

    Na kopercie należy umieścić dopisek: „Konkurs na stanowisko wykładowcy (w zakresie prawa karnego)”.