Wykładowca stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Dąbrowa Górnicza
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Nasze wymagania

  • Tytuł zawodowy magistra psychologii i/lub
  • Stopnień naukowy doktora, preferowana dziedzina nauk społecznych w dyscyplinie psychologia
  • Predyspozycje do pracy badawczo-dydaktycznej na stanowisku nauczyciela akademickiego
  • Dorobek naukowy i zainteresowania naukowe w zakresie psychologii klinicznej, psychologii zdrowia, neuropsychologii, psychologii ogólnej
  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w obszarze psychologii
  • Znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i terminowość wysoka motywacja do pracy, gotowość uczenia się i chęć rozwoju naukowego
  • Spełnienie wymogów określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2023 poz. 742).
  • W uzasadnionych przypadkach Rektor może wyrazić zgodę na obniżenie wymagań, biorąc pod uwagę w szczególności kwalifikacje posiadane przez kandydata, mające wpływ na rozwój reprezentowanej dyscypliny naukowej i niezbędne do realizacji polityki Uczelni.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych ze studentami z obszaru psychologii akademickiej
  • Aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych uczelni
  • Realizacja badań naukowych w obszarze psychologii

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie rozwoju naukowego (publikacje, konferencje)
  • Wsparcie w realizacji projektów naukowych i społecznych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Curriculum Vitae w formie elektronicznej zawierające kompletne informacje o osiągnięciach naukowych oraz publikacjach, doświadczeniu dydaktycznym i zawodowym