Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Kolegium Nauk Technicznych
Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

Opis stanowiska

Asystent/wykładowca na kierunku Energetyka w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach

Nasze wymagania

  •  stopień naukowy doktora inż. energetyka lub tytuł zawodowy mgr inż. energetyka lub wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych i ukończone studia podyplomowe w zakresie energetyki / audytu energetycznego
  •  doświadczanie dydaktyczne (w uczelni, szkole lub ośrodkach szkoleniowych) 10 lat
  •  doświadczenie w pracy w zakresie OZE (audyty, konstrukcje fotowoltaiczne, montaż instalacji)
  •  znajomość programu Office, w tym Excel

Mile widziane

  •  otwartość na poznawanie nowych zagadnień związanych z nauczaniem na kierunku Energetyka / Inżynieria Produkcji oraz gotowość do udziału szkoleniach specjalistycznych z obszaru energetyki i informatyki
  •  biegła znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  •  prowadzenie zajęć praktycznych, w tym laboratoriów ze studentami z zakresu OZE na kierunku Energetyka oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  •  współpraca w kierownikiem laboratorium Energetyki w zakresie rozbudowy laboratorium, udział w organizacji staży zawodowych studentów, wizyt studyjnych i zajęć terenowych

Oferujemy

  •  umowa o pracę na stanowisku dydaktycznym w Kolegium Nauk Technicznych
  •  uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych, konferencjach i seminariach naukowych
  •  pakiet socjalny

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • cv