Wykładowca stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych VARSOVIA podnosząc jakość kształcenia i efektywność organizacyjną poszukuje nauczycieli akademickich do Instytutu Psychologii w Filii w Szczecinie. Misją Instytutu Psychologii w Szczecinie jest przekazywanie wiedzy z zakresu psychologii opartej na badaniach naukowych oraz popartej wiedzą praktyczną.

Nasze wymagania

  • 1. Posiadanie stopnia magistra lub doktora w zakresie nauk społecznych w tym psychologii
  • 2. Posiadane doświadczenie praktyczne

Mile widziane

  • 1. Umiejętnośc pracy w zespole
  • 2. Dyspozycyjność

Zakres obowiązków

  • 1. Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • 2.Zaangażowanie w rozwój Instytutu oraz Kół Naukowych

Oferujemy

  • 1. Zatrudnienie w formie umowy o pracę, możliwość rozwoju naukowego, dostęp do wyposażonych pracowni specjalistycznych, komfortowe warunki pracy
  • 2. Współpracę w dobrej atmosferze zespołu dydaktycznego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. CV