1 stanowisko adiunkt

Instytut Sportu, Turystyki i Żywienia
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

FORMULARZ DLA OGŁOSZENIODAWCÓW

INSTYTUCJA: Uniwersytet Zielonogórski

MIASTO: Zielona Góra

STANOWISKO: adiunkt

DYSCYPLINA NAUKOWA: nauki o kulturze fizycznej

DATA OGŁOSZENIA: 02-06-2022

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 02-07-2022

LINK DO STRONY: www.wnb.uz.zgora.pl

SŁOWA KLUCZOWE: wychowanie fizyczne, trener I klasy piłki siatkowej, nauczyciel mianowany, instruktor

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi): Stanowisko pracy jest związane z prowadzeniem badań naukowych oraz publikowaniem w obszarze nauk o kulturze fizycznej. Kandydat powinien wykazywać się publikacjami naukowymi, w tym wysoko punktowanymi. W ramach obowiązków dydaktycznych kandydat powinien mieć doświadczenie w prowadzeniu wykładów i ćwiczeń z przedmiotów z zakresu metodyki wychowania fizycznego, zespołowych gier sportowych oraz przygotowania motorycznego.

Kandydat powinien posiadać umiejętność operowania językiem angielskim w zakresie umożliwiającym korzystanie z literatury anglojęzycznej oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych, stopień trenera I klasy z piłki siatkowej oraz nauczyciela mianowanego wychowania fizycznego.

Sposób złożenia dokumentów:

Sekretariat Sportu, Turystyki i Żywienia, Kampus A Bud. A-13, ul. Prof. Z. Szafrana 6,

65-246 Zielona Góra, tel: (+48) 68-328-31-82

lub

w formie elektronicznej na adres sekretariat-istz@wnb.uz.zgora.pl