Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Biologii Środowiskowej
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 3000-4000 zł brutto
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Asystent badawczo-dydaktyczny w Katedrze Ekofizjologii Bezkręgowców i Biologii Eksperymentalnej

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku bioinzynieria lub posiadanie stopnia doktora w dziedzinie nauk rolniczych, dyscyplina: zootechnika i rybactwo,
  • znajomość technik analitycznych, spektrofotometrycznych, z zakresu fizjologii i biochemii bezkręgowców ze szczególnym uwzględnieniem pszczół miodnych –dokumenty potwierdzające powyższe kwalifikacje,
  • osiągnięcia w zakresie publikacji badań - posiada co najmniej 3 publikacje naukowe w czasopismach z listy JCR, w których Kandydat występuje jako pierwszy autor lub autor korespondencyjny,
  • udokumentowane doświadczenie w pracy z pszczołami w warunkach pasiecznych, jak i laboratoryjnych (szkolenia, praktyki),
  • udokumentowane doświadczenie w pracy z tkankami bezkręgowców wykorzystywanych do analiz laboratoryjnych,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2 umożliwiająca pisanie publikacji naukowych, potwierdzona certyfikatem lub suplementem do dyplomu,
  • doświadczenie dydaktyczne, w tym działalność popularno-naukowa,
  • nienaganna postawa etyczno-moralna.

Mile widziane

  • umiejętność prezentacji wyników badań na konferencjach międzynarodowych i krajowych udokumentowana spisem doniesień konferencyjnych,
  • ogólne kompetencje – kreatywne myślenie, predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej, chęć podnoszenia kwalifikacji, bardzo dobra organizacja pracy, w tym umiejętność pracy w zespole,

Zakres obowiązków

  • praca naukowo-badawcza, dydaktyczna i organizacyjna
  • prowadzenie zajęć ze studentami

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,
  • życiorys,
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe oraz wykształcenie, w szczególności dyplom ukończenia studiów wyższych lub uzyskania stopnia doktora,
  • kwestionariusz osobowy,
  • wykaz dorobku naukowego,
  • oświadczenie o spełnieniu wymagań określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668),
  • oświadczenie, że Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie będzie podstawowym miejscem pracy,
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych,
  • 9. w przypadku cudzoziemców Certyfikat Znajomości Języka Polskiego, wydany przez Państwową Komisję Poświadczenia Znajomości Języka Polskiego Jako Obcego.