Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Instytut Nauk Medycznych
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Uniwersytet Zielonogórski poszukuje kandydata na stanowisko wykładowcy w grupie dydaktycznej w Katedrze Chirurgii i Onkologii

Nasze wymagania

  • Kandydat powinien ukończyć 6-letnie studia medyczne na kierunku lekarskim
  • Posiadać tytuł onkologa klinicznego lub onkologa radioterapeuty
  • Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych na kierunku lekarskim, pielęgniarstwa oraz ratownictwa medycznego z zakresu onkologii.
  • Prowadzenie badań naukowych, publikacja wyników badań, oraz czynny udział w konferencjach polskich i międzynarodowych.
  • Przeprowadzanie zaliczeń i egzaminów.
  • Opracowywanie materiałów dydaktycznych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie do JM Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego.
  • Życiorys i kwestionariusz osobowy.
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów.
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających uzyskanie specjalizacji w/w specjalności.
  • Informacja o działalności dydaktycznej.
  • Dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego (poziom biegłości min. B2) w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych.