Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Instytut Nauk Społecznych
Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia doktora w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie psychologia
  • Posiadanie predyspozycji do pracy dydaktycznej. Swoboda w przekazywaniu wiedzy i umiejętność prowadzenia zajęć aktywizujących studentów
  • Posiadanie dorobku dydaktycznego i organizacyjnego
  • Posiadanie dorobku praktycznego, w szczególności doświadczenia w praktyce psychologicznej

Mile widziane

  • Umiejętność wykorzystywania nowoczesnych technologii i narzędzi wspierających proces kształcenia studentów

Zakres obowiązków

  • Realizowanie zajęć dydaktycznych z wybranych przedmiotów z zakresu psychologii oraz odbywanie konsultacji dla studentów
  • Prowadzenie seminariów magisterskich
  • Uczestniczenie w pracach organizacyjnych na rzecz uczelni

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju warsztatu dydaktycznego
  • Możliwość udziału w projektach międzynarodowych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV opisujące przebieg pracy zawodowej
  • Wykaz osiągnięć naukowych, w tym m.in.: publikacje, czynny udział w konferencjach naukowych
  • Wykaz osiągnięć organizacyjnych i praktycznych
  • Dokumenty potwierdzające wykształcenie i dorobek kandydata (kserokopie dyplomów i certyfikatów oraz innych poświadczeń udziału w kursach, szkoleniach itp.)
  • Oświadczenie o wyborze uczelni jako podstawowego miejsca pracy dydaktycznej

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
    ul. Piotrkowska 278
    90-361 Łódź
    e-mail: uczelnia@wsbinoz.pl