Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza
Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu
  • Miejsce: Jarosław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora nauk społecznych, w dyscyplinie Nauki o Zarządzaniu i Jakości,
  • aktualny dorobek naukowy,
  • osiągnięcia dydaktyczne,
  • posiadanie stażu pracy na stanowisku nauczyciela akademickiego,
  • posiadanie doświadczenia zawodowego;

Zakres obowiązków

  • kształcenie studentów w celu ich przygotowania do pracy zawodowej,
  • przygotowanie sylabusu do prowadzonych przedmiotów oraz sporządzanie dokumentacji weryfikacji efektów uczenia się,
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z przydziałem,
  • pełnienie dyżurów i konsultacji zgodnie z harmonogramem,
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych Instytutu oraz Uczelni,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Ogłoszenie o konkursie
  • Deklaracja przystąpienia do konkursu
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Oświadczenie o niekaralności
  • Klauzula zgody informacyjna dla kandydatów do pracy
  • Oświadczenie o dyspozycyjności