Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Biologii i Biotechnologii
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Miejsce: Olsztyn
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 5264 zł brutto
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki biologiczne

Nasze wymagania

  • posiadają stopień naukowy doktora nauk biologicznych/ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie biologia/nauki biologiczne lub pokrewnych
  • posiadają znaczący dorobek naukowy, opublikowany w czasopismach z listy JCR
  • legitymują się dorobkiem w zakresie organizacji badań: min. dwa zewnętrzne projekty; w tym jeden jako kierownik
  • posiadają doświadczenie z zakresu metabolomiki roślin, poparte publikacjami
  • posiadają opanowane techniki chromatografii gazowej i spektrometrii mas
  • wykazują się biegłą znajomością języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych
  • kształcenie i wychowywanie studentów
  • realizowanie zajęć dydaktycznych zgodnie z planem
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych na rzecz uczelni
  • i inne.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie (kierowane do Prorektora ds. kształcenia UWM w Olsztynie)
  • życiorys zawodowy zawierający informacje o osiągnięciach w działalności badawczo-dydaktycznej oraz organizacyjnej
  • kwestionariusz osobowy (BIP UWM - „baza dokumentów - sprawy kadrowe”)
  • odpis aktu nadania tytułu naukowego doktora nauk biologicznych/ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie biologia/nauki biologiczne
  • informacja o spełnieniu wymagań kwalifikacyjnych niezbędnych do zajmowania stanowiska adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dyscyplinie nauki biologiczne (załącznik nr 4 do statutu UWM w Olsztynie, tabela 2a)
  • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na stanowisku określonym w ogłoszeniu o konkursie (BIP UWM - „baza dokumentów - sprawy kadrowe”),
  • oświadczenie, że UWM w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych rekrutacja (BIP UWM - „baza dokumentów - sprawy kadrowe”)