Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Katedra Inżynierii Materiałowej
Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria materiałowa

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko adiunkta dydaktycznego w wymiarze 2/3 etatu.
Katedra Inżynierii Materiałowej.
Wydział Politechniczny.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego (kandydaci, dla których język polski nie jest językiem ojczystym powinni potwierdzić znajomość języka na poziomie C1 dokumentem urzędowego poświadczenia znajomości języka polskiego)
  • ukończone studia wyższe na kierunku Inżynieria Materiałowa
  • Stopień naukowy doktora
  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie dydaktyczne na uczelni wyższej w zakresie: surowce materialne, metody badań naukowych, materiały konstrukcyjne,
  • Doświadczenie zdobyte poza uczelnią - minimum 3 lata
  • oświadczenie o pierwszym miejscu pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami

Oferujemy

  • praca w wymiarze 2/3 etatu

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
  • wykaz osiągnięć dydaktycznych i dorobku naukowego
  • oświadczenie o pierwszym miejscu pracy i informacja o zamiarze podjęcia dodatkowego zatrudnienia
  • oświadczenie o niekaralności