Adiunkt stanowisko dydaktyczne

malgorzata.cyran@wsb.warszawa.pl
Uniwersytet WSB Merito w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

Uniwersytet WSB Merito w Warszawie kształci studentów, którym proponuje zróżnicowaną i bogatą ofertę edukacyjną. To miejsce pracy dla pracowników dydaktycznych, którzy tworzą inspirujące środowisko do samorealizacji i rozwoju. W związku z otwarciem nowych kierunków UWSB Merito Wydział w Warszawie prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Nauczyciel akademicki /Adiunkt

na kierunku Informatyka/ Grafika i Multimedia

Nasze wymagania

  • uzyskany minimum stopień doktora- dyscyplina : informatyka techniczna i telekomunikacja lub grafika (lub dyscyplinach pokrewnych)
  • doświadczenie dydaktyczne z zakresu informatyki, grafiki lub dyscyplin pokrewnych,
  • udokumentowany dorobek naukowy z ostatnich 5 lat,
  • doświadczenie w nauczaniu zdalnym i online

Mile widziane

  • doświadczenie pozaakademickie będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków

  • przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Oferujemy

  • Stabilną i dającą możliwość rozwoju zawodowego pracę na Uniwersytecie o ugruntowanej pozycji na rynku i intensywnie rozwijającej się,
  • możliwość rozwoju naukowego.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV naukowe, zawodowe
  • skan dyplomu