Adiunkt stanowisko dydaktyczne

hr@swps.edu.pl
Uniwersytet SWPS
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie: 6300 - 8300 zł zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Uniwersytet SWPS to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu, Katowicach i Krakowie.
Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty.
Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 900 osób – pracowników akademickich i pionu biznesowo-organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie.

Nasze wymagania

  • Stopnień naukowy doktora w zakresie psychologii lub dziedzin pokrewnych (uzyskanego najpóźniej na dzień 30 września 2024 r.) oraz dyplomu ukończenia studiów magisterskich z zakresu psychologii;
  • Doświadczenie dydaktycznego oraz dorobku naukowego w jednym z podanych obszarów: psychologia rozwoju człowieka lub psychologia edukacyjna;
  • Doświadczenie w aktywnym udziale w konferencjach naukowych;
  • Posiadanie dorobku naukowego poświadczonego publikacjami w recenzowanych czasopismach;
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, warsztatów, lub realizacji projektów wspierania rozwoju w edukacji lub organizacjach;
  • Posiadanie dokumentów potwierdzających udział w szkoleniach podnoszących kompetencje dydaktyczne;
  • Biegła znajomość języka polskiego;
  • Gotowość do prowadzenia zajęć w dni powszednie i weekendy;
  • Deklaracja o zatrudnieniu w Uniwersytecie SWPS jako podstawowym miejscu pracy.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych;
  • Doskonalenie warsztatu nauczyciela akademickiego;
  • Opracowywanie autorskich programów zajęć;
  • Działania organizacyjne na rzecz Wydziału Psychologii i Prawa;
  • Organizacja procesu dydaktycznego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Wynagrodzenie w wysokości mieszczącej się w przedziale 6300 - 8300 zł brutto;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Mentoring mobilizujący do dalszego rozwoju dydaktycznego i naukowego;
  • Możliwość współudziału w kształtowaniu i rozwijaniu Wydziału;
  • Możliwość zdobycia dofinansowania udziału w zagranicznych konferencjach naukowych, adiustacji tekstów, publikacji monografii habilitacyjnej;
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym środowisku dbającym o jakość życia pracownika;
  • Zniżki na studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do pakietu Multisport i MultiBenefit;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV naukowe z wykazem dorobku naukowego, dydaktycznego i organizacyjnego z bezpośrednim odniesieniem do podanych wyżej kryteriów kwalifikacyjnych;
  • Skan dokumentu potwierdzającego otrzymanie stopnia naukowego doktora oraz dyplomu ukończenia studiów magisterskich z zakresu psychologii;
  • Deklaracja o wyrażeniu zgody na zaliczenie do minimum kadrowego dla potrzeb prowadzenia kierunku studiów wyższych;