Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Filozoficzny
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo – dydaktycznych w Instytucie Pedagogik, w dyscyplinie psychologia, w zakresie psychologia rozwojowa i wychowawcza jako podbudowa dla wiedzy i praktyki pedagogicznej

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej stopnia doktora
  • posiadanie odpowiedniego dorobku naukowego
  • czynny udział w życiu naukowym
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej

Mile widziane

  • stopień naukowy w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie psychologia oraz co najmniej tytuł zawodowy magistra w zakresie pedagogiki lub stopień naukowy w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika oraz co najmniej tytuł zawodowy magistra w zakresie psychologii
  • osiągnięcia naukowe w zakresie psychologii udokumentowane dorobkiem publikacyjnym i czynnym udziałem w krajowych i zagranicznych konferencjach naukowych,
  • autorstwo publikacji w czasopismach indeksowanych w międzynarodowych bazach recenzowanych publikacji naukowych,
  • doświadczenie w realizacji krajowych i międzynarodowych projektów badawczych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym udział w międzynarodowych konferencjach i projektach badawczych oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych.
  • udokumentowana aktywność w życiu naukowym o zasięgu międzynarodowym,
  • członkostwo w radach naukowych/redakcyjnych czasopism o zasięgu międzynarodowym.

Zakres obowiązków

  • wg Regulaminu Pracy UJ - Załącznik nr 1 do Regulaminu pracy Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wzory zakresu zadań i obowiązków nauczyciela akademickiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w uznanej uczelni
  • współpracę z interdyscyplinarnym środowiskiem naukowym reprezentowanym przez uznanych naukowców,
  • wsparcie naukowe i możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
  • dostęp do infrastruktury badawczej
  • benefity w postaci m.in. Karty Multisport, zajęć sportowych, możliwość skorzystania z pakietów medycznych, ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe świadczenia socjalne.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  • kopia dyplomu doktorskiego lub doktora habilitowanego - jeżeli Kandydat /Kandydatka posiada,
  • informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym i organizacyjnym Kandydata /Kandydatki,
  • oświadczenie stwierdzające, że UJ będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu
  • oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • oświadczenie o znajomości i akceptacji zasad dotyczących zarządzania własnością intelektualną oraz zasad komercjalizacji UJ
  • kopie trzech najważniejszych publikacji naukowych