Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
  • Miejsce: Rzeszów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki socjologiczne

Nasze wymagania

  • doktorat w dziedzinie nauk społecznych
  • dorobek naukowy w obszarach związanych z pracą socjalną
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca prowadzenie zajęć na ścieżce anglojęzycznej (poziom min. B2 wg CEFR)
  • doświadczenie w działalności dydaktycznej związanej z pracą socjalną
  • osiągnięcia naukowe i/lub udział w interesującym projekcie naukowym (dorobek naukowy poświadczony publikacjami w punktowanych czasopismach o zasięgu międzynarodowym lub ogólnopolskim z listy MNiSW)
  • doświadczenie w projektowaniu i samodzielnym prowadzeniu badań naukowych
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i terminowość wysoka motywacja do pracy, gotowość uczenia się i chęć rozwoju naukowego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych na kierunku Praca socjalna
  • promotorstwo prac dyplomowych
  • realizacja badań naukowych w obszarze pracy socjalnej
  • pozyskiwanie i uczestniczenie w realizacji grantów naukowych i komercyjnych

Oferujemy

  • finansowanie udziału w konferencjach krajowych i zagranicznych
  • wsparcie procesów awansowych (doktorskich, habilitacyjnych i profesorskich)
  • wydawanie wartościowych monografii naukowych (dzięki współpracy m.in. z Copernicus Centre Press, Wydawnictwem UW)
  • możliwość pracy z wykorzystaniem profesjonalnych i nowoczesnych laboratoriów naukowo-badawczych
  • pomoc doświadczonego personelu w składaniu aplikacji grantowych (m.in. granty NCN, NCBiR, MNiSW)
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV
  • Lista publikacji naukowych